Zaznacz stronę

Miło nam poinformować, że rozszerzyliśmy działalność o firmowego bloga. Nasza firma powstała w 1990 roku i zajmuje się tworzeniem infrastruktury informatycznej. Dbamy o serwerownie na każdym etapie ich powstawania: od projektu aż do utrzymania ich w odpowiednim stanie. Na blogu chcemy dzielić się naszą wiedzą, ciekawostkami, nowinkami technicznymi z zakresu infrastruktury Data Center.

Immagini-decoro-2006-06-21-136Pierwszym etapem w tworzeniu nowej serwerowni jest opracowanie jej koncepcji. Wymaga to odpowiedniego zaplanowania takich kwestii jak aranżacja pomieszczeń, określenie wymagań czy ustalenie budżetu. Następnym krokiem jest wykonanie projektu technicznego, aby planowana serwerownia mogła działać wydajnie. Dopełnieniem jest instalacja elementów zaprojektowanego centrum danych oraz ich odpowiednie utrzymanie. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz ciągle poszerzana wiedza gwarantują Państwu wysoki poziom wykonania każdego z powyższych etapów.

Oprócz projektowania serwerowni i ich budowy możemy zaoferować Państwu audyt już istniejących systemów oraz diagnostykę, serwis i wymianę eksploatowanych elementów. Jesteśmy autoryzowanym serwisem zasilaczy UPS i agregatów prądotwórczych. Zapewniamy także dystrybucję urządzeń klimatyzacji precyzyjnej Tecnair. Dbamy o to, aby nasze serwerownie były bezpieczne, wydajne energetycznie i odpowiednio zoptymalizowane.

Zapraszamy do regularnej lektury nowego bloga oraz odwiedzania naszej strony internetowej. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości osób zainteresowanych budową lub optymalizacją pracy centrum danych.

Pozdrawiamy, zespół FAST Group